Architektura 21szego wieku : House-in-a-Can / Austin + Mergold

Dzięki uprzejmości Austin + Mergold Reexamining.
Ikony amerykańskiego krajobrazu.
Architekci Austin + Mergold stworzyli innowacyjne rozwiązanie do prefabrykowanych obudów.
Typowa suszarka metalowa oferuje wewnętrzny ślad o powierzchni około tysiąca metrów kwadratowych i średnicy trzydziestu sześciu stóp.
Filadelfia, absolwenci Cornell University, opracowali projekt, który natychmiast składa się z półki.
Domki startowe w kształcie zupy o powierzchni 2000 stóp kwadratowych w kształcie puszki są zbudowane z zewnętrznej, ocynkowanej blachy falistej o grubości 14, mają 2 lub 3 sypialnie, opcjonalny dom zielony i mogą mieć odpowiednio jeden lub dwa poziomy.
Austin + Mergold niedawno nawiązał współpracę z Hometta, gdzie wkrótce będą dostępne plany dotyczące House-in-a-Can.
Wykonaj przerwę, aby zobaczyć więcej rysunków i szkiców.
+ 14 Architekci: Austin + Mergold Obszar projektu: Suszarnia do ziarna amerykańskiego o średnicy 36 stóp, 2000 stóp kwadratowych Zgodnie z architektami Aleksandrem Mergoldem i Jasonem Austinem: sekcja Zdolności produkcyjne związane z produkcją, inżynierią, dostawą i montażem tych konstrukcji to naprawdę imponujące: w ciągu kilku dni nowa konstrukcja, odporna nie tylko na działanie pogody na zewnątrz, ale także na pewne wewnętrzne naprężenia, może zostać wzniesiona praktycznie w dowolnym miejscu.
Jest niezwykle wytrzymały, wydajny i niedrogi.
Obecnie istnieje zapotrzebowanie na niedrogie, szybko zmontowane budynki mieszkalne, magazyny, a nawet wydajne ogrody społecznościowe na terenach trzęsień ziemi, obsunięć ziemi i terenów poprzemysłowych.
Istnieje potrzeba szybkiego i bezpiecznego osiedlania się ludzi i uczynienia ich instrumentami wspierającymi własne środki do życia.
W czasach, gdy budownictwo mieszkaniowe, zarówno jako schrony przeciwpożarowe, jak i stałe budownictwo, w kraju i za granicą, jest palącym problemem, pojemnik z metalowym ziarnem, jako gotowe, prefabrykowane rozwiązanie mieszkaniowe, wydaje się być atrakcyjną opcją.
W ciągu ostatnich stu lat dziesiątki patentów na domy z prefabrykatów zostały wycofane i żaden z nich nie wszedł do masowej produkcji, nie dlatego, że były gorszymi projektami, ale właśnie dlatego, że brakowało im bazy produkcyjnej związanej z pozyskiwaniem, wytwarzaniem, inżynierią i dostawa.
w skrócie, infrastruktura prostego pojemnika na ziarno.
Dzięki uprzejmości Austin + Mergold Możemy znów być wrażliwi na to, co inni przed nami pozostawili i dobrze z tego korzystać, nawet jeśli to nowe użycie nigdy nie było pierwotnie zamierzone.
Być może stanie się to istotą dla odtworzenia zrównoważonej infrastruktury, a my, ludzie (i architekci), możemy odegrać w niej centralną rolę.
Dzięki uprzejmości planów Austin + Mergold plany pięter i sekcje elewacji
[więcej w: drukparts, dezogestrel, meble lesznowola ]

Powiązane tematy z artykułem: dezogestrel drukparts meble lesznowola