Architektura 21szego wieku : VTB Arena: główna scena Rosji na Mistrzostwach Świata FIFA 2018 / Erick van Egeraat & amp; Michaił Posokhin

Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat & Mikhail Posokhin FIFA ogłosiła dzisiaj wybór narodów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 i 2022.
gospodarzem wystawy w Zurychu, gdzie zdecydowano, że w 2018 roku Rosja będzie gospodarzem Mistrzostw Świata FIFA ..
Zaprojektowany przez Ericka van Egeraata i rosyjskiego partnera Michaiła Posokhina architekci nowej VTB Arena w Moskwie są zachwyceni, słysząc o tej decyzji.
Jakie cudowne wieści! Co za początek dla tego nowego rosyjskiego arcydzieła stanie się centrum Mistrzostw Świata FIFA 2018.!.
– mówi architekt-reżyser Erick van Egeraat, gdy przedstawiono tę ostatnią wiadomość.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
VTB Arena Park obejmuje przebudowę stadionu Dynama Moskwa i artykulację otaczającego parku.
W sprzeczności z mono.
Funkcjonalna arena sportowa Erick van Egeraat projektuje wielofunkcyjny regenerator miejski, który odegra kluczową rolę w przekształceniu jego szerszego otoczenia.
Erick van Egeraat – wielofunkcyjne centrum kulturalne, sportowe i sportowe o powierzchni 300 000 m2 powstanie na powierzchni 116 000 m2 i będzie obejmowało 45 000 miejsc Stadion Arena dla Dynamo Moscow, areny Arena Hall o powierzchni 10.000 miejsc, kompleksu handlowo-rozrywkowego, restauracje, parking i inne udogodnienia.
Ta staranna kombinacja funkcji zapewni samowystarczalny charakter.
Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat & Mikhail Posokhin, ta trudna strona zawiera wielką rosyjską tradycję, którą musimy uszanować.
Zaproponowaliśmy projekt, który obejmuje historię i kontekst stadionu Dynamo i Petrovski Park i tworzy współczesną ikonę XXI wieku, z której ludzie w Moskwie mogą być dumni.
Projekt, który zapewni różnorodność obszaru i wzmocni jego tożsamość.
, Mówi Erick van Egeraat.
.
Od początku w 1930 roku Mistrzostwa Świata FIFA.
odbędzie się po raz pierwszy na terytorium Federacji Rosyjskiej.
Ta możliwość może być uznana za świetne miejsce dla rozwoju narodu i jeszcze bardziej wzmocni zaufanie narodu rosyjskiego.
Dzięki Erickowi van Egeraatowi i Mikhailowi Posokhinowi Erickowi van Egeraatowi i jego rosyjskiemu partnerowi Mikhailowi Posokhinowi (Mosproekt-2) wybrano grupę konsultantów rosyjskich i cieszących się międzynarodowym uznaniem, którzy ją zaprojektowali, w tym Amsterdam ArenA Advisory, konstruktorzy Bollinger + Grohmann, konsultanci Artec Acoustic i Konsultanci oświetlenia oświetleniowego.
Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat & Michail Posokhin O stronie Dzięki uprzejmości Ericka van Egeraata i Michaiła Posokina Stadion Dynamo Moscow znajduje się w parku Pietrowski w sercu Moskwy, miejscu o bogatej historii sięgającej roku 1782, kiedy to Katarzyna Wielka zarządziła budowę Pałacu Pietrowskiego.
Odtąd stało się głównym rozrywką kulturalno-rozrywkową Moskwy.
Pierwotny stadion Dynama został otwarty w 1928 roku.
Aby sprostać współczesnym wymaganiom międzynarodowym i poprzeć rosyjską kandydaturę do organizacji Mistrzostw Świata FIFA 2018, Administracja Stadionu i VTB w 2010 roku zorganizowała przetarg na rozwój i odbudowę.
of the Dynamo site, który wygrał Erick van Egeraat i partner Mikhail Posokhin na początku 2010 r..
Arena VTB będzie czymś więcej niż tylko piłkarską areną; mnogość funkcji zapewni rozrywkę dla odwiedzających przez dziesięciolecia !.
Dzięki powierzchni rozwojowej o powierzchni 300 000 m2 park VTB Arena jest jednym z największych projektów, które będą rozwijane w Federacji Rosyjskiej w nadchodzących latach.
Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat & Mikhail Posokhin
[podobne: kabina prysznicowa castorama, gruby benek knurów, jacktronic ]

Powiązane tematy z artykułem: gruby benek knurów jacktronic kabina prysznicowa castorama