Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Recommends: Best of the Week

Mamy nadzieję, że w zeszłym tygodniu miałeś fantastyczne Święto Dziękczynienia i ciesz się paroma dniami poza normalnymi obowiązkami.
Rozumiemy, że mogłeś przegapić kilka świetnych projektów, które opisaliśmy, więc na wszelki wypadek sprawdź naszą ofertę po przerwie.
Mieszkanie w Avila / A-cero Mieszkanie o wielkiej proporcji powstało na jednej kondygnacji, aby ułatwić połączenie wewnątrz i na zewnątrz oraz aby maksymalnie wykorzystać otoczenie, w którym się znajduje.
Otoczony łąkami, gajami drzewnymi, kasztanami, sosnami i dębami oraz dzikimi zwierzętami reprezentowanymi przez jelenie, dziki i sarny, gmach ten ustanawia uznane połączenie z tradycyjną architekturą i zwyczajami wernakularnymi (czytaj dalej.) Klasyka AD: Casa Batlló / Antoni Gaudí Inspirująca wyobraźnia Antoniego Gaudiego niewątpliwie ujawnia się w jednym z jego najbardziej poetyckich i artystycznych projektów na budynek Casa Batlló.
Jego synteza zwierzęcych kształtów, krzywe winorośli, ślady kości i szkieletu oraz użycie lśniących kolorowych kawałków szkliwionego szkła i ceramiki tworzą arcydzieło, które na zawsze zadziwi obserwatorów (czytaj więcej.) Zaisa Tower / Hoz Fontan Arquitectos Zlokalizowany Nowa wieża biurowa jest ostatnim budynkiem węzła komunikacyjnego Zaisa w Irun i mieści główną siedzibę Zaisy oraz biura wynajmu.
Wieża jest wstawiona przed budynkiem, który ma fasadę w kształcie półksiężyca i nad wcześniejszym podziemnym parkingiem.
Kiedy parking został zbudowany, niektóre filary zostały podniesione z poziomu gruntu, czekając na dalszy rozwój (czytaj więcej.) Melanchthon College Schiebroek / OIII Architecten Nowy budynek dla liceum zastępuje dawną salę audytoryjną, dodając znaczną część obszaru nauki.
Płynnie kręci się pomiędzy istniejącym budynkiem głównym i jest połączony z atrium, audytorium, a na wyższym poziomie biologii, fizyki i chemii.
Kluczowymi zagadnieniami związanymi z tym zadaniem były zdrowy klimat wewnętrzny, zaproszenie architektury i optymalna integracja z zielonymi terenami (czytaj dalej.) Hunsett Mill / ACME Norfolk Broads to sztuczny krajobraz o wyjątkowej naturalnej urodzie, stworzony przez człowieka teren podmokły poprzez interwencję człowieka młynów pomp wodnych, wałów i kanałów.
Po setkach lat przemysłowego wykorzystania naturalnego krajobrazu, w ostatnich dziesięcioleciach coraz większy nacisk kładzie się na ochronę i zarządzanie odwrotem do natury (czytaj dalej.)
[podobne: gitarownia, drukparts, bezpylowe gitarownia ]

Powiązane tematy z artykułem: drukparts gitarownia mrówka jawor