Budownictwo wczoraj i dzis : Atlantic City Boardwalk Holocaust Memorial / Hung-Yin Yen, DESA i Ching-Yi Chen

Dzięki uprzejmości Hung-Yin Yen, DESA Architect i Ching-Yi Chen Istniejące 40.
x 60.
ślad pawilonu na Atlantic City Boardwalk został ponownie wyobrazony przez Hung-Yin Yen, DESA i Ching-Yi Chen, aby zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni jako Miejsca Pamięci Holokaustu i aktywować ją jako punkt skupienia na Promenada.
Więcej informacji i zdjęć po przerwie.
Na wysokości 20.
pawilon tworzy połączenie pomiędzy poziomem deptaku a dostępem do plaży przez główną przestrzeń pamięci i dostęp przez dach.
Dzięki uprzejmości Hung-Yin Yen, DESA Architect i Ching-Yi Chen Architekci zdecydowali się na umożliwienie pawilonowi pełniejszego zaangażowania się w zwiedzających, poza tym, że jest to miejsce pamięci.
Dach, który jest formalnie serią zjeżdżalni, zapewnia rozrywkę dla dzieci i rodzin oraz angażuje się w nadmorskie, rodzinne środowisko.
Ma nadzieję zaangażować niewinność związaną z jej momentami jako część pamięci o Holokauście, aby wypełnić lukę żałoby i szczęścia.
Dzięki uprzejmości Hung-Yin Yen, DESA Architect i Ching-Yi Chen Konstrukcja dachu wykorzystuje wysokowydajny beton z ocynkowanym stalowym wzmocnieniem, aby zapewnić jego wytrzymałość w trudnym nadmorskim otoczeniu.
System oświetleniowy LED jest osadzony na betonowej powierzchni, aby zapewnić sztuczne oświetlenie.
Dzięki uprzejmości Hung-Yin Yen, DESA Architect i Ching-Yi Chen
[podobne: jacktronic, castorama gdańsk osowa, drukparts ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama gdańsk osowa drukparts jacktronic