Budownictwo wczoraj i dzis : Clinton Bush Haiti Fund przyznaje 800 000 USD na rzecz architektury dla ludzkości

Dzięki uprzejmości Architecture for Humanity, Fundusz Clinton Bush Haiti właśnie przyznał 816,472 USD dla architektury dla ludzkości dla Centrum Odbudowy Haiti na wsparcie odbudowy i środków do życia w Port-au-Prince, mieście, które zostało dotknięte kataklizmem przez trzęsienie ziemi na początku roku.
W rezultacie wiele dużych budynków zostało poważnie uszkodzonych lub zniszczonych.
Fundusz ten pomoże nie tylko w procesie odbudowy, ale przyniesie korzyści tysiącom cierpiących od czasu katastrofy naturalnej.
Ponadto dotacja ta pozwoli małym i rosnącym firmom z Haitinu uczestniczyć w odbudowie po trzęsieniu ziemi i zapewnić przebudowę obejmującą lepsze projektowanie i inżynierię.
Więcej informacji po przerwie.
Finansowane wspólnie przez Architecture for Humanity i Clinton Bush Haiti Fund, Centrum Odbudowy będzie służyć jako punkt kompleksowej obsługi, zapewniający zarówno wiedzę techniczną, jak i wsparcie finansowe dla sektora budowlanego na Haiti.
Powinno to pomóc w powrocie ponad 5000 Haitańczyków do pracy i przynieść korzyści 30 000 osób w ciągu trzech lat poprzez zapewnienie szkolenia siły roboczej, edukacji konsumenckiej i profesjonalnych skierowań.
Centrum odbudowy będzie służyć jako centrum informacyjne dla ofert odbudowy i ofert przetargowych.
Dzięki uprzejmości Centrum Odbudowy Haiti w architekturze dla ludzkości dla ludzkości opiera się na modelu z powodzeniem wdrożonym po huraganie Katrina w USA i tsunami z 2004 roku w Azji Południowo-Wschodniej.
Dotacja ta zostanie wykorzystana na zwiększenie zdolności odbudowy Haiti i poszerzenie jej zasięgu wśród Haitańczyków w celu promowania dobrych praktyk budowlanych.
Będzie to wsparcie dla mniejszych haitańskich firm budowlanych, które angażują się w szeroko zakrojone projekty rekonstrukcyjne realizowane obecnie na Haiti.
Dzięki uprzejmości Architecture for Humanity Centrum odbudowy Haiti powstało w marcu 2010 r., Bazując na wolontariuszach i finansowaniu członków i zwolenników Architecture for Humanity.
Dotacja z Funduszu Clinton Bush Haiti sfinansuje pełny rok działalności centrum, pozwoli rozszerzyć jego programy i przyciągnie nowych darczyńców.
Architecture for Humanity zamierza stworzyć komplementarne ramię finansowania budowy, oferujące mieszankę kredytów budowlanych i pomostowych dla właścicieli małych firm i przedsiębiorców.
Dzięki uprzejmości Architecture for Humanity O architekturze dla Humanity Architecture for Humanity to 501 (c) (3) non-profit firma usług projektowych założona w 1999 roku, która dąży do zbudowania bardziej zrównoważonej przyszłości dzięki sile profesjonalnego projektu.
Poprzez sieć specjalistów budowlanych, architektura dla ludzkości wnosi do społeczności potrzebujących projekty, projekty i usługi związane z rozwojem.
Więcej informacji: http://architectureforhumanity.org/ O funduszu Clinton Bush Haiti Fundusz Clinton Bush Haiti to 501 (c) (3) organizacja non-profit założona po trzęsieniu ziemi na Haiti z 12 stycznia 2010 r., Kiedy Prezydent Barack Obama zapytał byłych prezydentów Billa Clintona i George a W.
Busha, którzy poprowadzili duży zbiór funduszy, aby pomóc Haitańczykom lepiej się odbudować.
Fundusz Clinton Bush Haiti początkowo zareagował na tę katastrofę milionami ofiar humanitarnych.
Do czasu oficjalnego utworzenia Funduszu w maju 2010 r.
Przekształcono go, by służył przede wszystkim długofalowej misji trwałych wysiłków na rzecz odbudowy, mających na celu promowanie miejsc pracy i możliwości gospodarczych, co umożliwiło Haiti opracowanie własnej pomyślnej przyszłości.
Aby przekazać darowiznę na fundusz Clinton Bush Haiti, odwiedź www.ClintonBushHaitiFund.org lub wyślij SMS-a na słowo QUAKE .
do 20222 przekazać darowiznę w wysokości 10 USD.
Jednorazowa darowizna w wysokości 10 USD zostanie dodana do rachunku za telefon komórkowy lub potrącona z salda przedpłaty.
Obowiązują stawki wiadomości i danych.
[podobne: jacktronic, chemirol mogilno, castorama gdańsk osowa ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama gdańsk osowa chemirol mogilno jacktronic