Nowoczesna architektura : Centrum sportowe w Ulcinj / Slavko Lekic

Dzięki uprzejmości Slavko Lekica W niedawnym konkursie, który odbył się we wrześniu tego roku, w Centrum Sportowym Slavko Lekica w gminie Ulcinj, Albania wykorzystuje swoją lokalizację z wyjątkową pozycją na wybrzeżu.
Rozwiązanie Lekica stało się oazą, aby połączyć przestronność nadmorskich plaż z bogactwem otaczającej roślinności.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Wracając do samych przesłanek obserwacji podobnych cech zdominowanych przez morze, odbicie nieba i odległości zostają połączone w jeden.
Zapach morza dominuje w przestrzeni i łączy się z roślinnością.
Morze definiuje formę wybrzeża, tworząc nieregularną linię graniczną z plażą.
Linia ta jest w ciągłej zmianie w zależności od warunków pogodowych, wiatru, który wspiera dominację morza i spokojną pogodę, zdominowaną przez piaszczyste plaże.
Dzięki uprzejmości Slavko Lekica Woda jest dominującym czynnikiem w przyrodzie, a między innymi woda wpływa na powstawanie zawartych w niej pierwiastków i znajdujących się w pobliżu.
Podczas spaceru na Wielkiej Plaży kamień można zobaczyć w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i fakturach.
Wspólne dla nich jest to, że podczas ich formowania, mieli największy wpływ na wodę.
Ich membrany są gładkie i wyrzeźbione.
Dzięki uprzejmości Slavok Lekic Aby uzyskać dalsze badania na mocniejsze argumenty i dowody uprawiania sportu, runda, link, druk, kamień, dochodzi do kamienia lub skały, więc forma ponownie podpisuje się z wodą morską, jednak z pewną modyfikacją, ponieważ ta skała lub kamień rzeczywiście, pomimo swojej urody, ma określoną funkcję.
Dzięki uprzejmości Slavko Lekica Jest to forma kamienna, która jest spleciona z dziurami, które są w zasadzie regularnymi okrągłymi kształtami na pewną głębokość, jak mikro-świat jaskiniowy, który jest siedliskiem skorupiaków.
To.
Odkrycie.
to punkt zwrotny i ukierunkowanie na dalszy rozwój pomysłów, ich wdrożenie i adaptację w przestrzeni.
Dzięki uprzejmości ośrodka Slavko Lekic Centrum sportowe obejmuje siłownię, basen olimpijski i basen odkryty, tereny zielone, korty tenisowe, koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną, siatkówkę plażową, kręgielnię, ścieżki wycinkowe, jazdę na rowerze, spacery, parkowanie, piaszczyste powierzchnie i park wodny.
Dzięki uprzejmości Slavko Lekica
[przypisy: castorama gdańsk osowa, castorama szczecin godziny otwarcia, vitoocars ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama gdańsk osowa castorama szczecin godziny otwarcia vitoocars